יוקרה מסוג אחר: הכירו את אפיק ההשקעות במלונות בוטיק עם 10% תשואה

יוקרה מסוג אחר: הכירו את אפיק ההשקעות במלונות בוטיק עם 10% תשואה

לאור כל התחזיות וההערכות, בכל עיר תיירותית מערבית חסרים בתי מלון בוטיק, כאלה עם טוויסט מיוחד שיגרום לתיירים ומקומיים להעדיף בית מלון שקט ורגוע על פני בית מלון המוני וגדול. אחת מהן היא ממלכת אנגליה, המצטיירת כמדינה אקסקלוסיבית עם אהבה ליוקרה, שם משקיעים יוכלו למצוא מודל מהפכני של השקעה נמוכה (החל מ- 300 אלף ש”ח) עם 10% תשואה מובטחת וקנייה חוזרת של הנכס ב- 112.5% לאחר 5 שנים!

אם מדברים על ביטחון, נספר לכם שההשקעה היוקרתית מבוטחת בערבות ומעוגנת בחוזה, כאשר 10 מלונות באנגליה (מצליחים מאוד ומוכרים) ערבים לקבלת התשואה. שלא כמו ברכישת נכס, כשאין אף גוף איתן הערב לקבלת התשואה, כאן סיפור היוקרה שונה לגמרי.

אנגליה, המדינה המתויירת ביותר באירופה

בית המלוכה הבריטי הוא לא רק מקור לרכילות וסיפורים על הנסיכים וכלותיהם שזכו ועדין זוכים לסיקורים בכל העולם. על פי המחקר של Euromonitor International שערכה את דירוג 100 ערי התיירות המובילות בעולם, אנגליה (לונדון) כבשה את המקום השלישי, כאשר במקום הראשון הובילו הונג-קונג ובנגקוק, ובהפרש קטן מאוד נמצאת אנגליה אשר זכתה בתואר ‘המדינה המתויירת ביותר באירופה’ עם 19,8 מיליון תיירים (נכון לשנת 2017). אין ספק שמיליוני התיירים הפוקדים את אנגליה כדי לשתות איזה פיינט וגם לנסות להציק לשומרים בארמון בקינגהאם מחפשים מלונות בוטיק בכל רחבי אנגליה.

השקעה אקסקלוסיבית עם רווחיות גבוהה

הביקוש העצום למלונות בוטיק באנגליה עושה את שלו, לדבריו של יוסי גלאון הבעלים של “גלאון השקעות” שהינה הזכיינית הבלעדית בישראל בתחום ההשקעות במלונות בוטיק באנגליה. מדובר ברווח עצום למשקיעים ולבעלי המלונות. “העובדה שמדובר במדינה המתויירת ביותר באירופה מצביע על הרווחיות העצומה הטמונה בהשקעה. הפרויקט שאנו מציעים מבוטח בערבות שמעוגנת בחוזה, עליו חתומים 10 מלונות בוטיק משגשגים השוכנים בלוקיישנים המרכזיים ביותר באנגליה. הם ערבים לתשואה של המשקיעים ולכן יזמים כמוני יכולים לצרף משקיעים לפרויקטים בטוחים וליהנות מ-10% תשואה” מסכם גלאון.

בועת הנדל”ן המשתוללת בישראל לא מותירה למשקעים ברירה, את כספם מן הסתם הם לא ישאירו בבנק, הרי הבנק לוקח את כספם, מלווה ללקוחותיו וגובה עבור ההלוואה לפחות 12% ריבית בעוד הגורם המרכזי – הלקוח שהכסף שלו,  יקבל גרוש וחצי. כל אלה מאלצים משקיעים לחשוב מחוץ לקופסה ולחפש מקורות השקעה חלופיים מעבר לים. אך עם החזון הנכון וראייה לטווח רחוק תתאפשר להם להניב תשואה גבוהה ללא סיכון.

רישום בטאבו, אפס התעסקות, תשואה גבוהה וכרטיס VIP

ההשקעה ברשת מלונות הבוטיק הינה נמוכה יחסית, ממש סכום של מקדמה לדירה בארץ, והתשואות הן מעל 10% בחוזה מעוגן לתקופה של 10 שנים. נציין שרווחיות היזמים גבוהה בפרויקטים אלה, ולכן המשקיעים יכולים לקבל תשואות גבוהות. הדירות במלונות רשומות על שם המשקיע בטאבו ושייכות לו, אך בניגוד לנכסים רגילים, כאן המשקיע לא צריך לתחזק את הדירות, אלא היזם הוא זה שאמון על התחזוקה, השירות והביטוח. אך לא די בזאת, גם אם חדרי המלון ריקים, המשקיע ממשיך לקבל שכר דירה ללא הפסקה ישירות מהיזם, והיזם מתחייב חוזית לקנות את הדירה חזרה מהמשקיע החל מהשנה החמישית (של תשואות גבוהות) ב-112.5% ממחיר הקנייה ועד שנה 10 במחיר של 125%. סביר להניח כי בתשואה כזו המשקיעים כלל לא ירצו למכור את הנכס, אבל נציין כי הדבר אפשרי.

רכישת נדל”ן באנגליה באופן כללי מלווה במגוון יתרונות מובהקים:

השפל של המטבע האנגלי, שמאפשר לקבל תמורה רבה יותר עבור השקלים. מדובר במדינה מפותחת עם מערכת משפט ורישום נכסים מסודרת ובמדינה המיטיבה עם משקיעים זרים. תחום ההשקעות בקרב זרים מבוקר רגולטורית באופן סדיר, ומציע הטבות מס שונות למשקיעים המגיעים מארצות רבות כגון מהונג-קונג, סינגפור, סין וישראל בפרט.

אם נשקלל את ההשקעה בבתי מלון בוטיק כי תמורת 79,400 ליש”ט (382,980 ש”ח) נקבל בכל חודש תשואה מכובדת של 3,145 ש”ח ישירות לחשבון הבנק – ללא ניהול וללא התעסקות. לעומת זאת, תמורת תשואה כזאת בישראל יהיה עליכם להשקיע למעלה ממיליון ש”ח ולספוג את עלויות אחזקת הנכס, לשלם ריביות על המשכנתא, להתעסק עם שוכרים וכו’. גם אם תרכשו דירה להשקעה בחו”ל בסכום זהה, יהיה עליכם להתמודד עם עלויות תחזוקת הנכס וסיכונים רבים הכרוכים בניהול ‘מרחוק’.

השקעה במלונות בוטיק באנגליה היא בית חם לכספכם, המאפשר לכם לדהור לעבר עתיד כלכלי טוב יותר, כך שבהחלט כדאי לבדוק!

לשיחה עם נציג השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: