בשבחי ההשקעה הפסיבית בחו”ל: 10%  תשואה שנתית נטו בשבילכם, כל השאר – על היזמים

בשבחי ההשקעה הפסיבית בחו”ל: 10% תשואה שנתית נטו בשבילכם, כל השאר – על היזמים

דירה להשקעה בחו”ל? זה רק נשמע רומנטי * השקיעו החל מ- 69,995  פאונד וקבלו נכס באחד הסקטורים הרווחיים, המבוקשים והבטוחים ביותר באנגליה, עם מודל שמבטיח לכם תשואה נטו, גבוהה וקבועה וחוסך לכם כל התעסקות בניהול, תחזוקה ותשלומים נלווים.

הרבה זמן חלמתם על הרגע שבו תוכלו להתגאות שגם לכם יש נכס נדל”ן בחו”ל – דירה להשקעה בווינה, בברלין או בעיר אחרת באירופה. לצירוף המילים “יש לי דירה בחו”ל” הרי יש איזו הילה רומנטית, וכבר התחלתם לחשוב למי תספרו, איך ומתי. אחרי הכול, אתם כבר לא ילדים, מביטים על גיל 40 מהעבר השני ומחפשים השקעה ל-300-500 אלף שקל או יותר שהרווחתם ו/או חסכתם.

אז קניתם דירה להשקעה בחו”ל, באירופה או אולי אפילו בארצות הברית – וחשבתם שאתם בדרך הנכונה, בגדול. אלא שאז התחילו הצרות. פתאום גיליתם שניהול נכס נדל”ן בחו”ל, מעברו השני של האוקיאנוס, הוא אחד האתגרים הכי מסובכים ומורכבים שיש. לפעמים זה פשוט בלגן, בלגן גדול אפילו.

נתחיל באכלוס: הדיירים שלך החליטו לעזוב פתאום? לא מצאת דיירים שייכנסו במקומם? בעיה שלך. גם אם הבניין שבו נמצאת הדירה להשקעה שלך בחו”ל מנוהל על ידי חברת ניהול, אנשיה אולי יפעילו מתווך ויסייעו לך לחפש דייר, אבל אין להם אינטרס אמיתי להתאמץ וגם למצוא. הם יקבלו את כספם בכל מקרה, שבעוד שאתה תישאר עם דירה ריקה והפסד חודשי על השקעתך.

ומה עם תפעול? נאמר שהתקלקל המזגן בדירה שלך בברלין. לא סתם התקלקל, אלא ממש התפגר. חברת הניהול בבניין, כמה נחמד מצידה, התקשרה והודיעה לך שהלך המזגן ושנדרשים 2,000 דולר לרכישת מזגן חדש ועוד 600 דולר למתקין. אתה יודע שאם זה היה קורה בארץ, היית מוצא מזגן ברבע מחיר ומתקין בשליש מחיר. אבל, כאמור, הדירה רחוקה, מעבר לים, ולך אין כמעט שליטה על התהליך והעלויות הנלוות. ואם כבר הזכרנו מזגן, מה עם המקרר, החלונות, האסלה והנורות בדירה? תחזוקה היא עניין שוטף, מתיש לעיתים, שלא אמור להתבצע בשלט-רחוק.

כאבי הראש לא מסתיימים כאן. עוד לא אמרנו מלה על תשלומים שוטפים לרשויות המוניציפליות בחו”ל , מס הכנסה בארץ ההשקעה או על ההשלכות המשפטיות אם אחד הדיירים או גורם אחר מחליט לתבוע אתכם בעניין שקשור לדירה. אז מה עושים?

סקטור הדיור המוגן רותח

עצמו עיניים ודמיינו השקעה פסיבית לחלוטין בנדל”ן באחת המדינות המובילות באירופה, ועוד עם 10% תשואה נטו בשנה? מה זה, חלום? מתברר שלא. זה בדיוק מה שמציע לכם גלאון השקעות ברכישת נכס באחד הסקטורים המבוקשים והצומחים ביותר בבריטניה – הדיור המוגן. התשואה, אגב, חתומה בחוזה שכירות לעשר שנים. אין כיום אפיקי השקעה, למעט אולי השקעה עתירת סיכון בבורסה (שעלולה כמובן להסתיים גם בהפסד), שמציעים לכם משהו דומה. תבדקו אותנו.

איך זה אפשרי בכלל? אז ככה: סקטור הדיור המוגן בבריטניה צומח במהירות ונהנה מביקושים אדירים ורווחיות של יותר מ-30%, שמאפשרים ליזמים לשתף בפירות את המשקיעים ולהציע להם חבילת תנאים מצוינת. יותר מ-14 מיליון איש בבריטניה, כ-20% מהאוכלוסייה, חצו כבר את גיל 60 – ונתון זה צפוי לזנק בעוד כ-20% בעשור הקרוב. במקביל, תהליך ההפרטה של סקטור הדיור המוגן העמיק עוד יותר את הביקוש לפתרונות דיור איכותיים ויציבים לגיל הזהב באי הבריטי.

גלאון השקעות פועלת בשיתוף עם יזם מקומי בריטי, שמביא לשולחן יותר מ-30 שנות ניסיון בסקטור הדיור המוגן בבריטניה. היזם רכש לאחרונה שני בתים משגשגים, מניבים ורווחיים לדיור מוגן. שני הבתים עובדים בתפוסה מלאה כבר עשרות שנים, ונהנים מרשימת המתנה ארוכה של לקוחות.

מודל ההשקעה נוטה לצידכם בכל שלב ולשלב: לאחר ההשקעה, הכסף יתחיל לזרום לחשבון הבנק שלכם – ושום דבר כבר לא יעצור אותו. ההשקעה עצמה הינה פסיבית לחלוטין: אתם לא משתתפים בניהול הנכס, לא מעורבים בתחזוקה וגם לא בניהול העובדים. מבחינתכם, הנכס יכול לעמוד ריק! אתם ממשיכים לקבל כל רבעון שכר דירה של כ -10,000 שקל לחשבון הבנק – מובטח מראש, בחוזה חתום.

אחרי עשר שנים של תשואה קבועה ומובטחת תתבקשו לבחור: האם להאריך את החוזה בעשר שנים נוספות, או למכור את השקעתכם בחזרה לנו, היזמים, ב-115% על מחיר הקנייה, כל זאת בהשקעה שמתחילה ב-69,995 פאונד, כ-300 אלף שקל בלבד, סכום שלא ישיג לכם אפילו חדר באזורי הביקוש של הנדל”ן בישראל.

מה אתם מקבלים?

לסיכום, בואו נדבר ת’כלס: מה אתם מקבלים על השקעה של החל מ-69,995 פאונד ברכישת יחידה באחד מבתי הדיור המוגן שלנו?  

  • נכס באחד הסקטורים הצומחים והבטוחים להשקעה בבריטניה, המופעל ומתוחזק על ידי יזמים עם ניסיון עשיר בתחום הדיור המוגן בבריטניה.
  • 10% נטו תשואה שנתית – מעוגנת בחוזה שכירות ל-10 שנים.
  • אחרי 10 שנים: אופציה להארכת חוזה בעשר שנים נוספות, או קנייה חוזרת על ידי היזם ב-115% על ההשקעה.
  • בעלות על הנכס בטאבו.
  • פטור מוחלט מכל התעסקות בניהול, תחזוקה, שיפוצים ותשלומים. הכול באחריות היזם. שכר הדירה והתשואות הרבעוניות ממשיכים לזרום אליכם בכל מקרה.
  • פטור אישי ממס הכנסה באנגליה של 12,500 פאונד בשנה.

רוצים לדעת עוד על השקעה בדיור מוגן באנגליה? השאירו פרטים וניצור אתכם קשר:×
×

עגלת קניות

הצעה מיוחדת לחורף !

השאר/י פרטים

וקבל/י את ההצעה המיוחדת שלנו לחורף 2019