אנגליה על מפת ההשקעות: השקעה של 74,950 פאונד בלבד עם 10% תשואה

אנגליה על מפת ההשקעות: השקעה של 74,950 פאונד בלבד עם 10% תשואה

בניגוד לדעה הרווחת על השקעות שבהן התשואה אינה בטוחה, דווקא בממלכת אנגליה מצאנו מודל מהפכני המציע למשקיעים 10% תשואה בחוזה מעוגן ל-10 שנים ואף יותר. אם כל זה אינו מספיק, הרי מדובר על השקעה נמוכה המתחילה מ-74,950 פאונד בלבד ואת ההחזר תגלו בסוף הכתבה (שווה להישאר!)

הפוטנציאל הטמון בדיור מוגן באנגליה

בארצנו הקטנטנה דיור מוגן אינו מקבל את תשומת הלב הראויה, אך אם נחצה לרגע את האוקיינוס ונעבור לאנגליה, נגלה כי אנשים המגיעים לגיל הזהב (סביב גיל 65) עוברים כדרך חיים לדיור מוגן אקסלוסיבי. שם הם מקבלים איכות חיים בלתי מתפשרת ומתגוררים סמוך לחבריהם בני גילם. ככל שעובר הזמן, הביקוש לדיור מוגן עולה מעלה ועשוי לגדול בעשרות אחוזים בשנים הקרובות. רק נזכיר שאנשים בגילאי הזהב אינם רוכשים בתים בדיור מוגן, אלא שוכרים בתים קטנים ומקבלים מעטפת שירותים רחבה ברמת מלון ריזורט 5 כוכבים, הכוללת אחזקה ומגוון שירותים נוספים.

השקעה אקסקלוסיבית עם רווחיות גדולה

הביקוש העצום לדיור מוגן באנגליה עושה את שלו, לדבריו של יוסי גלאון הבעלים של “גלאון השקעות”, שהנה הזכיינית הבלעדית בישראל בתחום ההשקעות בדיור מוגן באנגליה. מדובר ברווח עצום לחברות הדיור ולמשקיעים. “התפוסה בענף הדיור המוגן עומדת כיום על 94% והרווחיות חצתה את רף ה-30%. מדובר ברווחיות הגבוהה ביותר המאפשרת ליזמים כמוני לצרף משקיעים לפרויקטים של הדיור מוגן וליהנות מ-10% תשואה. ההשקעה הנה נמוכה יחסית, ממש סכום של מקדמה לדירה בארץ, והתשואות הן 10% בחוזה מעוגן לתקופה של 10 שנים”.

השילוש הקדוש – דירה בטאבו, אפס התעסקות ותשואה גבוהה

מכיוון שרווחיות היזמים גבוהה בפרויקטים אלה, המשקיעים יכולים להרוויח תשואות גבוהות. הדירה בפרויקטים רשומה על שם המשקיע בטאבו ושייכת לו, אך בניגוד לנכסים רגילים, כאן המשקיע לא צריך לתחזק את הדירה, אלא היזם הוא זה שאמון על התחזוקה, השירות והביטוח. אך לא די בזאת, גם אם הדירה ריקה, המשקיע ממשיך לקבל שכר דירה ללא הפסקה ישירות מהיזם, והיזם מתחייב לקנות את הדירה חזרה מהמשקיע לאחר 10 שנים (של תשואות גבוהות) ב-115% ממחיר הקנייה. סביר להניח כי בתשואה כזו המשקיעים כלל לא ירצו למכור את הנכס, אבל נציין כי הדבר אפשרי.4

בואו נדבר קצת במספרים

רכישת נדל”ן באנגליה מלווה במגוון יתרונות מובהקים: השפל של המטבע האנגלי שמאפשר לקבל תמורה רבה יותר עבור השקלים, מדובר במדינה מפותחת עם מערכת משפט ורישום נכסים מסודרת ובמדינה המיטיבה עם משקיעים זרים. תחום ההשקעות בקרב זרים מבוקר רגולטורית באופן סדיר, ומציע הטבות מס שונות למשקיעים המגיעים מארצות רבות כגון מהונג-קונג, סינגפור, סין וישראל בפרט.
אם נשקלל את ההשקעה בדיור מוגן נגלה כי תמורת 74,950 פאונד (323,000 ש”ח) נקבל בכל רבעון שכר דירה מכובד של 8,100 ש”ח ישירות לחשבון הבנק – ללא ניהול וללא התעסקות. לעומת זאת, תמורת תשואה כזאת בישראל יהיה עליכם להשקיע למעלה ממיליון ש”ח ולספוג את עלויות אחזקת הנכס, לשלם ריביות על המשכנתא, להתעסק עם שוכרים וכו’. גם אם תרכשו דירה להשקעה בחו”ל בסכום זהה, יהיה עליכם להתמודד עם עלויות תחזוקת הנכס וסיכונים רבים הכרוכים בניהול ‘מרחוק’.
השקעה בדיור מוגן באנגליה היא בית חם לכספכם, המאפשר לכם לדהור לעבר עתיד כלכלי טוב יותר, כך שבהחלט כדאי לבדוק!

מעוניינים לקבל פרטים נוספים על ההשקעה בדיור מוגן באנגליה? השאירו פרטים ממש עכשיו:×
×

עגלת קניות

הצעה מיוחדת לחורף !

השאר/י פרטים

וקבל/י את ההצעה המיוחדת שלנו לחורף 2019