אנגליה על מפת ההשקעות: השקעה של 74,950 פאונד עם דמי שכירות 10% נטו בחוזה לעשרים שנים.

אנגליה על מפת ההשקעות: השקעה של 74,950 פאונד עם דמי שכירות 10% נטו בחוזה לעשרים שנים.

בניגוד לדעה הרווחת על השקעות נדל”ן שבהן השכירות אינה בטוחה, דווקא בממלכת אנגליה מצאנו השקעה בטוחה בנדל”ן עם ערך מוסף ייחודי לרוכשים: אפשרות לחוזה שכירות ל-10 שנים עם דמי שכירות ידועים מראש לכל התקופה וגם אופציה להארכת החוזה לעוד 10 שנים; אם תבחרו באפשרות זו, תהנו מדמי שכירות שנתיים בשיעור של 10% מעלות הרכישה,. אם כל זה אינו מספיק, הרי מדובר על השקעה נדל”נית נמוכה המתחילה מ-74,950 פאונד בלבד ואת ההחזר תגלו בסוף הכתבה (שווה להישאר!)

הפוטנציאל הטמון בדיור מוגן באנגליה

בארצנו הקטנטנה דיור מוגן אינו מקבל את תשומת הלב הראויה, אך אם נחצה לרגע את האוקיינוס ונעבור לאנגליה, נגלה כי אנשים המגיעים לגיל הזהב (סביב גיל 65) עוברים כדרך חיים לדיור מוגן אקסלוסיבי. שם הם מקבלים איכות חיים בלתי מתפשרת ומתגוררים סמוך לחבריהם בני גילם. ככל שעובר הזמן, הביקוש לדיור מוגן עולה מעלה ועשוי לגדול בעשרות אחוזים בשנים הקרובות. רק נזכיר שאנשים בגילאי הזהב אינם רוכשים בתים בדיור מוגן, אלא שוכרים בתים קטנים ומקבלים מעטפת שירותים רחבה ברמת מלון ריזורט 5 כוכבים, הכוללת אחזקה ומגוון שירותים נוספים. 

השקעה אקסקלוסיבית עם רווחיות גדולה

הביקוש העצום לדיור מוגן באנגליה עושה את שלו, לדבריו של יוסי גלאון הבעלים של “גלאון אינווסט”, שהנה שותפה בבעלות על פרוייקטים בתחום הדיור המוגן באנגליה. מדובר ברווח עצום לחברות הדיור ולמשקיעים. “התפוסה בענף הדיור המוגן עומדת כיום על 94% והרווחיות חצתה את רף ה-30%. 

מדובר ברווחיות הגבוהה ביותר המאפשרת ליזמים כמוני להציע לרוכשים להצטרף לפרויקטים של הדיור מוגן וליהנות מדמי שכירות בשיעור של 10% נטו בשנה מעלות הנכס. כמובן שכבעלי יחידת דיור בפרויקט כל משקיע רשאי להשכיר בעצמו או להשתמש בעצמו בנכס אך אנו מציעים לו שכירות ארוכת טווח עם דמי שכירות קבועים בשיעור גבוה”, אומר יוסי גלאון. “ההשקעה הנה נמוכה יחסית, ממש סכום של מקדמה לדירה בארץ, ודמי שכירות שנתיים גבוהים בשיעור של 10% מעלות הרכישה, החוזה שכירות הנו ל-10 שנים עם דמי שכירות ידועים מראש לכל התקופה וגם אופציה להארכת החוזה לעוד 10 שנים”. 

בנוסף לכל אלה, אנחנו נותנים גמישות. אם הרוכש בחר להשכיר את הנכס, הוא יכול לבטל את הסכם השכירות החל מהשנה השניה ומתי שירצה (בכפוף להודעה סבירה מראש), ואז לשוב ולנהל את הנכס בעצמו.

השילוש הקדוש – דירה בטאבו, אפס התעסקות ודמי שכירות גבוהים

מכיוון שהרווח התפעולי גבוה בפרויקטים אלה, בעלי הנכסים יכולים להרוויח דמי שכירות גבוהים. הדירה בפרויקטים רשומה על שם המשקיע בטאבו ושייכת לו, אך בניגוד לנכסים רגילים, כאן ישנה אפשרות לבעל הנכס להתנהל בראש שקט, לא צריך לתחזק את הדירה, אלא היזם הוא זה שאמון על התחזוקה, השירות והביטוח. אם הרוכש בחר לנהל את הנכס בעצמו, יש לו כתובת ידועה לכל נושא התחזוקה! (בתשלום כמובן). 

אך לא די בזאת, אם הרוכש בחר להשכיר את הנכס ליזם, אזי לא רק שגם עלות התחזוקה, השירות, הביטוח וכו’ עוברת לאחריות היזם, אלא שגם אם הדירה ריקה, הבעלים ממשיך לקבל שכר דירה קבוע ומוגדר מראש ללא הפסקה ישירות מהיזם.,

בנוסף לכל אלה, ולא משנה איך בחר המשקיע לנהל את הנכס שרכש-והיזם מתחייב לקנות את הדירה חזרה מהמשקיע  במחיר הקרן לאחר 10 שנים (זוהי למעשה רשת הבטחון שנותן היזם לבעל הנכס). סביר להניח כי ברווחיות כזו המשקיעים כלל לא ירצו למכור את הנכס, אבל נציין כי הדבר אפשרי. עוד נבהיר שהמשקיע יכול כמובן למכור את הנכס לצד שלישי אם ימצא הזדמנות טובה יותר. הנכס שלו, הבחירה שלו.

בואו נדבר קצת במספרים

רכישת נדל”ן באנגליה מלווה במגוון יתרונות מובהקים: השפל של המטבע האנגלי שמאפשר לקבל תמורה רבה יותר עבור השקלים, מדובר במדינה מפותחת עם מערכת משפט ורישום נכסים מסודרת ובמדינה המיטיבה עם משקיעים זרים. תחום ההשקעות בקרב זרים מבוקר רגולטורית באופן סדיר, ומציע הטבות מס שונות לתושבי חוץ המגיעים מארצות רבות כגון מהונג-קונג, סינגפור, סין וישראל בפרט.

אם נשקלל את ההשקעה בדיור מוגן נגלה כי תמורת 74,950 פאונד (323,000 ש”ח) נקבל בכל רבעון שכר דירה מכובד של 8,100 ש”ח ישירות לחשבון הבנק – ללא ניהול וללא התעסקו(במצב דברים שבו המשקיע בחר באפשרות להשכיר את הנכס ליזם). תמורת דמי שכירות כאלו בישראל יהיה עליכם להשקיע למעלה ממיליון ש”ח ולספוג את עלויות אחזקת הנכס, לשלם ריביות על המשכנתא, להתעסק עם שוכרים וכו’. גם אם תרכשו דירה להשקעה בחו”ל בסכום זהה, יהיה עליכם להתמודד עם עלויות תחזוקת הנכס וסיכונים רבים הכרוכים בניהול ‘מרחוק’. וכאן בדיוק נכנס היתרון הייחודי שלנו. אנחנו גם מוכרים נכס אטרקטיבי וגם נותנים לך את האפשרות לבחור: לנהל אותו בעצמך או להשכיר אותו לנו וללא דאגות.

השקעה הנדל”נית בדיור מוגן באנגליה היא בית חם לכספכם, המאפשר לכם לדהור לעבר עתיד כלכלי טוב יותר, כך שבהחלט כדאי לבדוק!

חן, מנהלת קשרי לקוחות

רוצים להשקיע נכון?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הזדמנויות ההשקעה בדיור המוגן באנגליה

מעוניינים לקבל פרטים נוספים על רכישת נכס בדיור מוגן באנגליה?

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר:

הצעה מיוחדת לחורף !

השאר/י פרטים

וקבל/י את ההצעה המיוחדת שלנו לחורף 2019