משקיעים באנגליה: 10% תשואה מובטחת בפרויקט דיור מוגן אקסקלוסיבי

משקיעים באנגליה: 10% תשואה מובטחת בפרויקט דיור מוגן אקסקלוסיבי

כשהשקעות בארץ בקושי מניבות תשואה - זה הזמן להסתכל לעולם הגדול. דיור מוגן באנגליה הוא אפיק השקעה רווחי במיוחד כיום. השקעה בפרויקטים כאלו מניבה תשואה מובטחת של 10% בשנה

הפופולריות של פתרונות דיור מוגן עולה בחדות בעולם המערבי בכלל ובאנגליה בפרט. יותר ויותר פנסיונרים מבינים שהדרך הטובה ביותר לבלות את שנות הפנסיה שלהם היא לצד אנשים בגילם, במתחם מפנק בו יש מי שדואגים לכל צרכיהם. באנגליה צורת מגורים זו היא עניין היסטורי ורבים מהפנסיונרים הבריטים עוברים להתגורר במתחמי דיור מוגן, המספקים להם איכות חיים גבוהה המזכירה מלון 5 כוכבים וכוללים שירותי טיפול ואחזקה. רוב הדיירים הללו לא רוכשים בית אלא שוכרים אחד מחברת הניהול של מתחם הדיור המוגן.

“הביקוש באנגליה גבוה במיוחד. התפוסה בענף הדיור שם עומדת כיום על 94% והרווחיות חצתה את רף ה-30%”, אומר יוסי גלאון, בעלי “גלאון אינווסט נדל”ן”, הזכיינית הבלעדית בישראל בתחום השקעות בדיור מוגן באנגליה. “רווחיות גבוהה כל-כך, הנובעת גם ובעיקר מעידוד ממשלת בריטניה להשקעות זרות, מאפשרת ליזמים כמוני לצרף משקיעים בפרויקטים של דיור מוגן ולאפשר להם ליהנות מתשואה גבוהה משמעותית מזו שמתקבלת מהשקעות נדל”ן מניב בישראל ובעולם. תמורת השקעה נמוכה יחסית, בערך בסכום של מקדמה לדירה ממוצעת בישראל, באנגליה אפשר לקבל חוזה מעוגן למשך 10 שנים המבטיח תשואה שנתית של 10%”.

השילוב המנצח: דירה רשומה בטאבו, אפס התעסקות ותשואה גבוהה

השקעה בדיור מוגן באנגליה מאפשרת לקבל שכר דירה חודשי נאה של 3,145 ש”ח בתמורה לסכום של 79,400 ליש”ט (כ-382,980 ש”ח) . רווחי השכירות נכנסים ישירות לחשבון הבנק של המשקיע, ללא כל התעסקות מצידו. הדירות אותן רוכשים המשקיעים בפרויקטים של “גלאון אינווסט נדל”ן” רשומות על שמם ושייכות להם בטאבו הבריטי. בניגוד לנכסים רגילים, כאן המשקיע לא צריך לתחזק את הדירה. היזם הוא האמון על תחזוקת הנכס, השירות והביטוח. כל מי שהעביר סופ”ש בלונדון יודע עד כמה אנגליה היא מדינה מפותחת ומודרנית, אך מקצועני “גלאון אינווסט נדל”ן” מכירים גם את אחורי הקלעים, את המערכת הבירוקרטית של המדינה. הם מספרים על מערכת משפט ורישום נכסים מסודרת ומודרנית במיוחד. “בנוסף, זו גם מדינה שמיטיבה עם משקיעים זרים”, אומר יוסי גלאון. “תחום ההשקעות בקרב זרים, מבוקר רגולטורית באופן סדיר ומציע הטבות מס שונות למשקיעים. יש כמה מדינות שזיהו את היתרונות האלו, ולכן אפשר להיתקל באנגליה במשקיעים ממקומות כמו הונג-קונג, אוסטרליה ועוד. המטרה שלנו היא לגלות לישראלים עד כמה כדאי להם להשקיע באנגליה, במיוחד בתקופה כזאת בה הליש”ט בשפל וממטבע שעבר לפני כמה שנים את ה 7 ש”ח לפאונד, הגיע כבר לשער של 4.7 ש”ח בלבד”.

כדי להשיג תשואה דומה על השקעת נדל”ן ישראלית צריך להשקיע למעלה ממיליון ש”ח, לספוג את עלויות אחזקת הנכס, לשלם ריביות על המשכנתא, להתעסק עם שוכרים ועוד. השקעת נדל”ן אחרת בחו”ל תאלץ להתמודד עם עלויות תחזוקת הנכס, מיסוי גבוה וסיכונים רבים הכרוכים בניהול ‘מרחוק’. לא כך עם ההשקעה דרך “גלאון אינווסט נדל”ן”, שמטפלת בכל התהליך מא’ עד ת’, עד קבלת התשואה ותהיה לצד המשקיע לאורך כל הדרך.

“לא מזמן קיבלתי כספים עקב גירושין, של כמה מאות אלפי שקלים”, מספרת לנו מרינה פישר. התחלתי בסבב התייעצויות עם אנשי פיננסים לגבי אפשרויות השקעה. גיליתי שקשה מאוד למצוא היום מקום בו הכסף שתשים גם יעבוד בשבילך. שוק הנדל”ן הישראלי יקר נורא ולא מספק תשואה מרשימה במיוחד. השקעה סולידית בתיק מניות מביאה אחוזים בודדים של תשואה, שגם הם נחתכים משמעותית אחרי שמורידים לך דמי ניהול ומס על רווחים בבורסה. וזה עוד לפני שדיברנו על הסיכון ששווי התיק ירד במקום לעלות… בחיפושים שלי הגעתי לגלאון אינווסט נדל”ן, שם סיפרו לי על הזדמנויות ההשקעה באנגליה. לא הכרתי את האפשרות הזאת, תמיד חשבתי שהנדל”ן שם יקר נורא, ולא הבנתי שהמחירים המטורפים רלוונטים בעיקר ללונדון, כשבמקומות אחרים הסיפור שונה לגמרי. קניתי דירה להשקעה באחד ממתחמי הדיור המוגן שהציעו לי, ותוך חודשיים כבר הייתי אחרי כל שלבי העסקה. בגלאון אינווסט נדל”ן טיפלו בכל מה שצריך, בלי שאני הייתי צריכה לעשות יותר מדי. היום נכנסים לי כל חודש, כמו שעון, יותר מ-3,000 ש”ח לחשבון הבנק”.

כשאנחנו שואלים את יוסי גלאון מה קורה במקרה בו רוכשים בעזרתו דירה לדיור מוגן, אך החברה לא מצליחה להשכיר אותה, הוא מפתיע אותנו. “גם אם הדירה ריקה, המשקיע ממשיך לקבל שכר דירה ללא הפסקה. חברת היזמים הבריטית עמה אנחנו עובדים בפרויקט הזה אף מתחייבת חוזית לקנות מהמשקיע את הדירה בחזרה בין שנה חמישית לשנה עשירית, ובלא פחות מ-125%- 110 ממחיר הקנייה. קל להם להציע את זה כי ברור שעם התשואה שהמשקיעים יעשו על הנכס הזה – הם לא ירצו למכור אותו. אבל במקרה הלא סביר שכן – הם יכולים לעשות זאת בהודעה כתובה ליזם.

יותר ויותר משקיעים מבינים: דיור מוגן באנגליה הוא המקום הנכון להשקעה כיום. 

מעוניינים לקבל פרטים נוספים על ההשקעה האטרקטיבית מבית “גלאון אינווסט נדל”ן”?
השאירו פרטים כאן וניצור עמכם קשר:
×
×

עגלת קניות