סיפרו לכם שלא ניתן להבטיח שכירות? קבלו דמי שכירות 10% נטו בחוזה חתום ל-10 שנים

סיפרו לכם שלא ניתן להבטיח שכירות? קבלו דמי שכירות 10% נטו בחוזה חתום ל-10 שנים

מכירים את המקרים שבהם האמת יותר מטורפת ומדהימה מכל קמפיין שיווקי? שאין צורך במלים יפות והברקות שיווקיות, כי ההזדמנות המוצעת כל כך גדולה וברורה: קנה נכס בבית דיור מוגן בבריטניה– לבחירתך האפשרות לנהל בעצמך או להשכיר חזרה לנו, היזם, בתנאים מטורפים! דמי שכירות שנתיים בשיעור של 10% נטו ממחיר רכישת דירה! ולא סתם 10% נטו: חתום בחוזה שכירות לעשר שנים. וזה לא הכל, אם תרצה תוכל להאריך ב10 שנים נוספות את חוזה השכירות. ואם במהלך התקופה תבחר לסיים את ההשכרה ולחזור לנהל בעצמך את הנכס, אין בעיה! הכל לבחירתך!

אין היום בנמצא השקעת נדל”ן עם ערך מוסף גבוה כל כך! תבדקו אותנו.

מה גם שאחרי עשר שנים אתם מוזמנים לבחור: להאריך חוזה בעשר שנים נוספות, או למכור את הנכס בחזרה לנו, היזמים, במחיר הרכישה. כל זה קורה בנכס שעלותו מתחילה ב-74,995 פאונד, כ-330 אלף שקל בלבד, סכום שלא יקנה לכם אפילו חדר בדירה באזורי הביקוש של הנדל”ן בישראל.

כמובן שאתם גם יכולים למכור את הנכס למי שתרצו ומתי שתרצו. האפשרות שניתנת לכם למכור אותו בחזרה לנו, במחיר הרכישה, היא רק כדי להמחיש לכם כמה אנחנו בטוחים באטרקטיביות ההשקעה, ולכן גם אין לנו בעיה לספק לכם הגנה נוספת.

חושבים שפה מסתיימים היתרונות? תחשבו שוב. שימו לב: לאחר שרכשתם את הנכס, כמובן שזכותכם לנהל אותו לבד, אך קבלו יתרון ענק נוסף וייחודי אצלנו. אתם מוזמנים לתת לנו לעשות זאת זה ואנחנו נדאג לזה שהכסף יתחיל לזרום אליכם – ושום דבר לא יעצור אותו. כשאתם משכירים את הנכס בחזרה אלינו אתם לא משתתפים בניהול הנכס, לא מעורבים בתחזוקה וגם לא בניהול העובדים. מבחינתכם, הנכס יכול לעמוד ריק! אתם ממשיכים לקבל כל רבעון שכר דירה קבוע (בשיעור שנתי כולל של 10% ממחיר הרכישה) לחשבון הבנק – מובטח מראש, בחוזה חתום.

ביקוש שיא לדיור מוגן בבריטניה

סקטור הדיור המוגן בבריטניה רותח ואין לו שום כוונה לעצור – ביקושים גבוהים המאפשרים לנו להציע לכם את חבילת התנאים המדהימה הזו. העלייה בתוחלת החיים והצמיחה המהירה באוכלוסיית הקשישים בבריטניה יצרו תפוסה של יותר מ-90% בכל רגע נתון בבתי הדיור המוגן ברחבי האי הבריטי. סקטור הדיור המוגן נהנה בבריטניה מרווחיות גבוהה מאוד, יותר מ-30%, מה שמאפשר לנו להבטיח לכם תשואה שנתית קבועה של 10% למשך עשר שנים.

בבריטניה חיים כיום יותר קשישים מאי פעם. יותר מ-14 מיליון איש, כ-20% מהאוכלוסייה, חצו את גיל 60 – ונתון זה צפוי לגדול בכ-20% בעשור הקרוב. זהו קצב גידול גבוה פי חמישה (!) בהשוואה לאוכלוסייה בגיל העבודה באי הבריטי.

הוסיפו לכך את ההערכות כי מספרם של בני 65+ בעולם המערבי כולו יזנק בכ-300% (!) בין השנים 2010 ל-2050 (ע”פ מחקרים של ארגון הבריאות העולמי) – וקיבלתם השקעה בסקטור שהולך בוודאות לעתיד של צמיחה וביקוש מטורפים, אפילו יותר מאלה הקיימים כיום.

בתים עם רשימות המתנה ארוכות

גלאון אינווסט פועלת באנגליה בשיתוף ביחד עם יזמים בריטיים, שמביא אל השולחן יותר מ-30 שנות ניסיון בתחום הדיור המוגן בבריטניה. היזם מצוי בקשר חזק וקבוע עם גופי מחקר בתחום האייג’ינג באוניברסיטאות בישראל – ונחוש לשלב בבתי הדיור המוגן בבריטניה טכנולוגיות חדישות, היישר מהסטארט-אפ ניישן.

הרכישות האחרונות של היזמים הן שני בתים משגשגים, מניבים ורווחיים לדיור מוגן. מדובר בשני בתים שעובדים בתפוסה מלאה כבר שנים, עם רשימת המתנה ארוכה של לקוחות. כדאי מאוד להזדרז למהר ולהיכנס אליהם גם כבעלי נכסים. זוהי רכישה בעסק מניב ורווחי, שבו, הרוכשים, אנחנו שותפים יחד אתכם כף אל כתף וצועדים אתכם כל הדרך אל הרווחים המתקבלים.

מה אתם רוכשים – ומה תקבלו?

אתם רוכשים יחידה בדיור מוגן באנגליה הנרשמת על שמכם בטאבו, אותה אתם יכולים לנהל עצמאית או להשכיר חזרה לנו, היזם. החל מ-74,995 פאונד. הנה מה שתקבלו:

  • אפשרות לקנייה חוזרת לאחר 10 שנים במחיר הרכישה.
  • בעלות על הנכס בטאבו.
  • נכס באחד הסקטורים הצומחים והבטוחים בנדל"ן המניב בבריטני ובעולם כולו.
  • רשת ביטחון: חברה בעלת ניסיון עשיר בתחום הדיור המוגן בבריטניה.

החלטתם שעדיף ללא כאבי ראש והתעסקות, אבל כן דמי שכירות קבועים? הנה מה שתקבלו בנוסף:

  • דמי שכירות שנתיים של 10% נטו מעלות הרכישה.
  • חוזה שכירות ל-10 שנים, עם דמי שכירות ידועים מראש לכל התקופה.
  • אפשרות להארכת חוזה בעשר שנים נוספות.
  • פטור מוחלט מכל התעסקות בניהול ובתחזוקה: יחידת הדיור שרכשתם עומדת ריקה? נדרשים טיפולי תחזוקה, שיפוצים, תשלומי ארנונה, מים ו/או חשמל? לא בעיה שלכם, הכול באחריות היזם. דמי השכירות הרבעוניים ממשיכים לזרום בכל מקרה לחשבון הבנק שלכם.

נסו לדמיין לרגע איך זה בהשוואה לרכישת דירה בחו”ל, שמצריכה תמיד התעסקות בתחזוקה שוטפת ובחיפוש שוכרים; או אפילו בהשוואה לקניית משרד להשכרה בישראל, שגם בו אתם עלולים למצוא את עצמכם בלי שוכר או עם שוק מוצף שייאלץ אתכם להוריד מחירים.

בשורה התחתונה, ההזדמנות שאנחנו מציעים נותנת ‘נוק-אאוט’ לכל ההצעות האחרות בשוק. אתם מקבלים נכס אטרקטיבי במחיר מצוין עם אפשרות מכירה חזרה ליזם (לאחר 10 שנים). בנוסף! ולבחירתכם, אתם יכולים להפוך את הנכס לפסיבי אמיתי, שחוסך לכם כאבי ראש ומאפשר לכם להתמקד דמי שכירות 10% נטו. אין שום אפיק אחר שמציע את זה – תבדקו אותנו.

חן, מנהלת קשרי לקוחות

רוצים להשקיע נכון?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הזדמנויות ההשקעה בדיור המוגן באנגליה

הצעה מיוחדת לחורף !

השאר/י פרטים

וקבל/י את ההצעה המיוחדת שלנו לחורף 2019