סיפרו לכם שלא ניתן להבטיח תשואה? קבלו 10% תשואה נטו בחוזה חתום ל-10 שנים

סיפרו לכם שלא ניתן להבטיח תשואה? קבלו 10% תשואה נטו בחוזה חתום ל-10 שנים

מכירים את המקרים שבהם האמת יותר מטורפת ומדהימה מכל קמפיין שיווקי? שאין צורך במלים יפות והברקות שיווקיות, כי ההזדמנות המוצעת כל כך גדולה וברורה: 10% תשואה נטו שנתית על רכישת דירה בבית דיור מוגן באנגליה. ולא סתם תשואה: תשואה החתומה בחוזה שכירות לעשר שנים. אין היום בנמצא אפיק השקעה (למעט אולי השקעה עתירת סיכון בשוק ההון) שמציע לכם משהו כזה. תבדקו אותנו.

מה גם שאחרי עשר שנים אתם מוזמנים לבחור: להאריך חוזה בעשר שנים נוספות, או למכור את השקעתכם בחזרה לנו, היזמים, ב-115% על מחיר הקנייה שלכם. כל זה קורה בהשקעה שמתחילה ב-74,995 פאונד, כ-330 אלף שקל בלבד, סכום שלא יקנה לכם אפילו  חדר בדירה באזורי הביקוש של הנדל”ן בישראל.

חושבים שפה מסתיימים היתרונות? תחשבו שוב. שימו לב: לאחר שהשקעתם, הכסף מתחיל לזרום אליכם – ושום דבר לא יעצור אותו. אתם לא משתתפים בניהול הנכס, לא מעורבים בתחזוקה וגם לא בניהול העובדים. מבחינתכם, הנכס יכול לעמוד ריק! אתם ממשיכים לקבל כל רבעון שכר דירה של כ-10,000 שקל לחשבון הבנק – מובטח מראש, בחוזה חתום.

ביקוש שיא לדיור מוגן בבריטניה

סקטור הדיור המוגן בבריטניה רותח בלי שום כוונה לעצור – והביקושים בו מאפשרים לנו להציע לכם חבילת תנאים מדהימה. העלייה בתוחלת החיים והצמיחה המהירה באוכלוסיית הקשישים בבריטניה יצרו תפוסה של יותר מ-90% בכל רגע נתון בבתי הדיור המוגן ברחבי האי הבריטי. סקטור הדיור המוגן נהנה בבריטניה מרווחיות גבוהה מאוד, יותר מ-30%, מה שמאפשר לנו להבטיח לכם תשואה שנתית קבועה של 10% למשך עשר שנים.

בבריטניה חיים כיום יותר קשישים מאי פעם. יותר מ-14 מיליון איש, כ-20% מהאוכלוסייה, חצו את גיל 60 – ונתון זה צפוי לגדול בכ-20% בעשור הקרוב. זהו קצב גידול גבוה פי חמישה (!) בהשוואה לאוכלוסייה בגיל העבודה באי הבריטי.

הוסיפו לכך את ההערכות כי מספרם של בני 65+ בעולם המערבי כולו יזנק בכ-300% (!) בין השנים 2010 ל-2050 (ע”פ מחקרים של ארגון הבריאות העולמי) – וקיבלתם השקעה בסקטור שהולך בוודאות לעתיד של צמיחה וביקוש מטורפים, אפילו יותר מאלה הקיימים כיום.

בתים עם רשימות המתנה ארוכות

גלאון השקעות פועלת באנגליה בשיתוף עם יזם מקומי בריטי, שמביא אל השולחן יותר מ-30 שנות ניסיון בתחום הדיור המוגן בבריטניה. היזם מצוי בקשר חזק וקבוע עם גופי מחקר בתחום האייג’ינג באוניברסיטאות בישראל – ונחוש לשלב בבתי הדיור המוגן בבריטניה טכנולוגיות חדישות, היישר מהסטארט-אפ ניישן.

היזם הבריטי רכש לאחרונה שני בתים משגשגים, מניבים ורווחיים לדיור מוגן. מדובר בשני בתים שעובדים בתפוסה מלאה כבר שנים, עם רשימת המתנה ארוכה של לקוחות. כדאי מאוד להזדרז למהר ולהיכנס אליהם גם כמשקיעים. זוהי השקעה בעסק שבו היזמים מושקעים איתכם כתף אל כתף.

 

מה אתם משקיעים – ומה תקבלו?

משקיעים החל מ-74,995 פאונד ברכישת יחידה בבית הדיור. מקבלים:

  • 10% נטו תשואה שנתית!
  • תשואה מעוגנת בחוזה שכירות ל-10 שנים.
  • אפשרות להארכת חוזה בעשר שנים נוספות.
  • אפשרות לקנייה חוזרת על ידי היזם לאחר עשר שנים, ב-115% על ההשקעה.
  • בעלות על הנכס בטאבו.
  • נכס באחד הסקטורים הצומחים והבטוחים להשקעה בבריטניה.
  • רשת ביטחון: ניסיון עשיר בתחום הדיור המוגן בבריטניה.
  • פטור מוחלט מכל התעסקות בניהול ובתחזוקה: יחידת הדיור שרכשתם עומדת ריקה? נדרשים טיפולי תחזוקה, שיפוצים, תשלומי ארנונה, מים ו/או חשמל? לא בעיה שלכם, הכול באחריות היזם. שכר הדירה והתשואות הרבעוניות ממשיכות לזרום בכל מקרה לחשבון הבנק שלכם.

נסו לדמיין לרגע איך זה בהשוואה לרכישת דירה בחו”ל, שמצריכה תמיד התעסקות בתחזוקה שוטפת ובחיפוש שוכרים; או אפילו בהשוואה לקניית משרד להשכרה בישראל, שגם בו אתם עלולים למצוא את עצמכם בלי שוכר או עם שוק מוצף שייאלץ אתכם להוריד מחירים.

בשורה התחתונה, ההשקעה שאנחנו מציעים נותנת ‘נוק-אאוט’ לכל ההצעות האחרות בשוק. אתם מקבלים השקעה פסיבית אמיתית, שחוסכת לכם כאבי ראש ומאפשרת לכם להתמקד בקבלת תשואה שנתית שוטפת של 10% נטו. אין שום אפיק השקעה אחר שמציע את זה – תבדקו אותנו.

השאירו פרטים לתאום פגישה עם מומחה השקעות באנגליה:×
×

עגלת קניות

הצעה מיוחדת לחורף !

השאר/י פרטים

וקבל/י את ההצעה המיוחדת שלנו לחורף 2019